- Ajazz
- Ново
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light](https://xtreme.bg/i/115/115433_m/aj-ak820-mf-ys-wg-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
Цена
€39 90 / 78 04 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Ajazz
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ-AK820-MF-YS-WG
РАЗМЕР: 75%
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: Anti-GhostingГеймърскаМеханичнаМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Ajazz
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Mechanical
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: Moon Switches
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ЖИВОТ: 50 Million keystrokes
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: 2.0±0.4mm
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.4mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 60±10gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: Double-shot PBT
БРОЙ КЛАВИШИ: 81
ПОДСВЕТКА: Да
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 327 x 136 x 40 mm
ЦВЯТ: БялСив
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: PBT KeycapsGasket-mounted & Sound Dampening Foams: A New Standard for Comfort and Precision
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412980176
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ-AK820-MF-YS-WG
РАЗМЕР: 75%
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: Anti-GhostingГеймърскаМеханичнаМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Ajazz
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Mechanical
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: Moon Switches
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ЖИВОТ: 50 Million keystrokes
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: 2.0±0.4mm
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.4mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 60±10gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: Double-shot PBT
БРОЙ КЛАВИШИ: 81
ПОДСВЕТКА: Да
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 327 x 136 x 40 mm
ЦВЯТ: БялСив
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: PBT KeycapsGasket-mounted & Sound Dampening Foams: A New Standard for Comfort and Precision
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412980176
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Ajazz
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ-AK820-MF-YS-WG
РАЗМЕР: 75%
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: Anti-GhostingГеймърскаМеханичнаМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Ajazz
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Mechanical
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: Moon Switches
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ЖИВОТ: 50 Million keystrokes
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: 2.0±0.4mm
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.4mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 60±10gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: Double-shot PBT
БРОЙ КЛАВИШИ: 81
ПОДСВЕТКА: Да
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 327 x 136 x 40 mm
ЦВЯТ: БялСив
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: PBT KeycapsGasket-mounted & Sound Dampening Foams: A New Standard for Comfort and Precision
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412980176
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ-AK820-MF-YS-WG
РАЗМЕР: 75%
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: Anti-GhostingГеймърскаМеханичнаМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Ajazz
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Mechanical
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: Moon Switches
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ЖИВОТ: 50 Million keystrokes
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: 2.0±0.4mm
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.4mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 60±10gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: Double-shot PBT
БРОЙ КЛАВИШИ: 81
ПОДСВЕТКА: Да
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 327 x 136 x 40 mm
ЦВЯТ: БялСив
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: PBT KeycapsGasket-mounted & Sound Dampening Foams: A New Standard for Comfort and Precision
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412980176
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| РАЗМЕР | 75% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Anti-Ghosting |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | Механична |
| ТИП | Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Ajazz |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Moon Switches |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 50 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 2.0±0.4mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.4mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 60±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 81 |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 327 x 136 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ЦВЯТ | Сив |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Gasket-mounted & Sound Dampening Foams: A New Standard for Comfort and Precision |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PBT Keycaps |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Double-shot PBT |
| Тегло | 0.91кг |
Геймърска механична клавиатура Ajazz AK820 — Прецизност, Комфорт и Стил
Подобрете вашето гейминг и писателско изживяване с механичната клавиатура Ajazz AK820. С бързи линейни суичове Mille feuille Yellow и първокласен дизайн с уплътнение (gasket-mounted), тя осигурява плавно, тихо и удовлетворяващо натискане на всеки клавиш.
Ключови Предимства
- Изключително Усещане при Писане — Насладете се на превъзходен комфорт и намалена умора благодарение на gasket-mounted дизайна и 5-слойната система за звукоизолация, осигуряваща по-тихо и гладко писане.
- Отзивчиви Линейни Суичове — Оборудвана с предварително смазани линейни суичове Ajazz Mille feuille Yellow, предлагащи тихо, плавно и последователно натискане на клавишите, идеално както за бързи гейминг действия, така и за продължителни сесии на писане.
- Издръжливи PBT Капачки — Насладете се на дълготрайно качество с double-shot PBT капачки в OEM профил, известни със своята устойчивост на лъщене, омазняване и износване, гарантирайки, че символите остават ясни във времето.
- Компактен и Функционален Дизайн — 75% ANSI подредба с 81 клавиша и интегриран CNC алуминиев въртящ се бутон оптимизира пространството на бюрото, като същевременно запазва основните функции и осигурява лесен контрол върху медиите и осветлението.
- Готова за Персонализация — С hot-swappable сокети, поддържащи 3/5-пинови суичове, можете лесно да сменяте суичовете, за да персонализирате усещането при писане без запояване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | Ajazz AK820 |
| Подредба | 75% ANSI (81 клавиша + 1 бутон) |
| Тип суичове | Ajazz Mille feuille Yellow (Линейни, предварително смазани) |
| Свързаност | Кабелна (USB Type-C) |
| Hot-swappable | Да (3/5-пинови суичове) |
| Тип монтаж | Gasket-mounted |
| Материал на капачките | Double-shot PBT |
| Профил на капачките | OEM |
| Подсветка | Бяла светлина |
| Бутон | Интегриран CNC алуминиев бутон |
| Звукоизолация | 5-слойна система |
| Материал на корпуса | ABS пластмаса |
| Дебелина на PCB | 1.2 мм |
| NKRO | Поддържа се |
| Съвместими ОС | Windows, macOS |
| Размери | 327 x 136 x 40 мм |
| Тегло | 0.8 кг |
Какво има в кутията
- Геймърска механична клавиатура Ajazz AK820
- Инструмент 2-в-1 за вадене на капачки/суичове
- USB-C кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light - image 1](https://xtreme.bg/i/115/115433_1_m/aj-ak820-mf-ys-wg-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light - image 2](https://xtreme.bg/i/115/115433_2_m/aj-ak820-mf-ys-wg-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light - image 3](https://xtreme.bg/i/115/115433_3_m/aj-ak820-mf-ys-wg-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light - image 4](https://xtreme.bg/i/115/115433_4_m/aj-ak820-mf-ys-wg-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light - image 5](https://xtreme.bg/i/115/115433_5_m/aj-ak820-mf-ys-wg-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light - image 6](https://xtreme.bg/i/115/115433_6_m/aj-ak820-mf-ys-wg-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light - image 7](https://xtreme.bg/i/115/115433_7_m/aj-ak820-mf-ys-wg-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light - image 8](https://xtreme.bg/i/115/115433_8_m/aj-ak820-mf-ys-wg-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light - image 9](https://xtreme.bg/i/115/115433_9_m/aj-ak820-mf-ys-wg-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-gaming-mechanical.webp)





